Jeta Osh Qef
Home

“Ti e ke në terezi moj”, Çiljeta Xhilaga habit me përgjigjen
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Çiljeta Xhilaga u ka kthyer përgjigje të gjithë atyre që merren me jetën e saj dhe i thonë se e ka në terezi.

Mbrëmjen e sotme ajo është shfaqur në skenën e “Këngës Magjike”, duke interpretuar “Hajmali”, ndërsa për klipin e prezantimit ajo kishte zgjedhur që të filmonte veten teksa ndodhej në një qendër estetike për t’u relaksuar.

Në video, ajo shprehet me humor:

Ju do thoni e ka në terezi Çiljeta, por ta dini sa halle kam unë! Nga halli kam ardhur edhe këtu”.