Jeta Osh Qef
Home

Grida Duma e thotë troç: Vesh vetëm firmato, s’mbaj gjëra fallco
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një nga zërat potentë e të komentuar të Partisë Demokratike, Grida Duma, nuk e ka aspak problem të thotë troç atë që shumë deputete e politikanë shqiptarë, ndoshta mundohen të mos e komentojnë hapur.

E pyetur në lidhje me veshjen e saj që bie në sy, Grida ka thënë për Romir Zallën, e ftuar në emisionin e tij, se nuk mban veshje fallco por vetëm firmato.

Demokratja është shprehur:

Kjo ndodh sepse unë nuk mbaj gjëra fallco. Dëgjoj shpesh kur thonë për filanin se ka veshur rroba firmato dhe sapo janë komentuar për këtë, menjëherë janë justifikuar duke thënë se i kanë fallco”.