Jeta Osh Qef
Home

"Nëse kualifikohemi vishem si Zorro", trajneri i njohur na lë pa fjalë pas ndeshjes
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 07.12.2017, 08:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Grupi F i Champions League ka sjellë surprizën e madhe pasi ukrainasit e Shakhtar Donesk, ia kanë dalë të kualifikohen në vendin e Napolit.

Trajneri i Shakhtar Donesk, Paulo Fonseka, mban premtimin që kishte dhënë para ndeshjes me Mançester Sitin:

''Nëse kalojmë Hysaj dhe Hamshik pas turin, do të dal në konferencën e shtypit me maskën e Zorros", kishte deklaruar ai.

Dhe me të mbaruar ndeshja ai i ka surprizuar të gjithë duke u shfaqur para gazetarëve me një maskë duke pasur një ngjasim pefekt me personazhin e njohur.