Jeta Osh Qef
Home

Rihanna poston foton e veshur çuditshëm, Noizy e fëlliq fare me komentin e tij tallës
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Thu Dec 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe këtë herë komenti i reperit Noizy në foton e këngëtares së mirënjohur Rihanna, nuk ka munguar.

Prej kohësh ai është fiksuar pas gjërave që ajo poston në rrjetin social Instagram duke i komentuar fraza të ndryshme.

Ajo ka postuar një foto ku tregohet që ka veshur një palë çorape të bardha me këpucë me majë.

Komenti i Noizyt nën foto ka qenë:

Katunare dreqit.

Nuk dihet nëse Rihanna do i vërë re komentet e shumta që merr nën foto dhe do ia kthejë Noizyt vëmdnjen që ai i kushton asaj.

Mbase reperi do ia prishë mendjen për një bashkëpunim nëse bien në terma të përbashkët.