Jeta Osh Qef
Home

“Hani p** se është…”, modelja e njohur shqiptare “trondit” rrjetet sociale
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Thu Dec 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Niki Delijorgji është modelja e njohur shqiptare, e cila po korr karrierë në Angli.

Ajo ka fituar disa kompeticione bukurie gjatë kohës që ka qenë në Shqipëri dhe prej disa kohësh tashmë është shpërngulur jashtë.

Modelja njihet për postimet e saj ndaj konsumimit të mishit të kuq dhe shpesh bën apel ndërgjegjësues në profilin e saj në Insatgram.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shkruhet:

Eat pussy, it’s vegan. Meat is for pussies #sorrynotsorry

Kjo deklaratë e saj ka habitur ndjekësit në Instagram, po kjo ka qenë mënyra e vetme për të tërhequr vëmendjen.