Jeta Osh Qef
Home

Spektakël fishekzjarresh në Tiranë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Mon Jan 1

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe këtë vit fishekzjarret e kapsollat nuk munguan në kryeqytet.

1

Qielli filloi të zbardhej disa minuta para se ora të shënonte 00:00 dhe vazhdoi për rreth 30 minuta.

E njëjta atmosferë pritet të vazhdojë edhe ditën e sotme, ashtu siç do vit.

26233937_1694569320594320_907271023_n

Megjithëse rrogat vazhdojnë të jenë të ulëta, prindërit nuk kanë nguruar t’u blejnë fishekzjarre fëmijëve të tyre për t’u kënaqur.

maxresdefault

Mbrëmja e kaluar ishte një spektakël i vërtetë dritash!