Jeta Osh Qef
Home

Tërboi djemtë e lokalit me kërcimin provokues, por një detaj shkatërroi momentin dhe i zuri në siklet
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Sat Jan 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një vajzë e re dhe joshëse ishte duke kërcyer në një pub nate me partnerin e saj, por një manovër qesharake i ka befasuar të gjithë.

Noticia-13211-portadabaile

Një moment argëtimi për të riun që kërcente me vajzën është kthyer në ditën më të keqe të jetës së tij.

Atmosfera e argëtimit ishte në kulm për këtë vajzë të re dhe mënyra se si ajo lëvizte tërhoqi shpejt vëmendjen e djemve të pranishëm, të cilët dëshironin me patjetër të kërcenin me të.

facebook (1)

I riu që do shihni në video ishte me fat teksa vajza pranoi të kërcente me të. Por, ndërkohë që ritmi i muzikës bëhet edhe më i lartë, vajza kap flokët e saj dhe i heq.

facebook

Ajo kishte vënë paruke dhe pasi i heq ato, parteri i saj mbetet i shokuar dhe largohet menjëherë prej saj.

Reagimi i djalit bëri që videoja të ishte ndër më të shikuarat në rrjetet sociale.