Jeta Osh Qef
Home

Kamioni përplas makinën në Rinas, disa persona brenda në automjet
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Thu Jan 11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak më parë në rrugën e Rinasit, ku janë automjet me rimorkio ka përplasur një autoveturë.

Raportuesit e pranishëm në vendngjarje thonë për JOQ.al se brenda në automjet kishte udhëtarë në momentin që është bërë videoja dhe nga pamjet nuk duket të ketë persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Përplasja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës që të çon në Laknas dhe asaj që çon në Bërxullë.