Jeta Osh Qef
Home

I refuzuan birësimin e djalit që donte, Klodiana Shala nuk heq dorë
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Thu Jan 11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kohë më parë sportistja e njohur, Klodiana Shala, ka rrëfyer një pjesë të historisë nga jeta e saj, duke treguar se në vitin 2004 donte të birësonte një djalë 6 muajsh, por këtë dëshirë nuk e realizoi dot.

Ajo tregoi se shkonte çdo ditë në “Shtëpinë e Fëmijës” dhe e merrte djali në shtëpinë e saj, e lante, e ushqente dhe më pas e rikthente sërish.36411-640-0-59fb007283714

Edhe pse dëshira për ta birësuar ishte shumë e madhe, ajo nuk e arriti dot pas nëna biologjike nuk ishte shkëputur prej tij.  36410-640-0-59fb007282d7b-680x350

Ndërsa pasditen e sotme e ftuar tek Rudina Magjistari, ajo është shprehur se edhe sikur të lindë fëmijë, sërish do të dojë të birësojë.