Jeta Osh Qef
Home

Pozon krejtësisht e zhveshur, motra e Kim Kardashian “çmend” rrjetin
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Thu Jan 11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Duket se kësaj here ua mori sërish vëmendjen motrave të saj pasi fotot e fundit po komentohet shumë.kendall-5_1515698926-5847251

Bukuroshja Kendall Jenner ka pozuar për revistën e njohur “Harper Bazaar” thuajse krejtësisht e zhveshur duke ngacmuar fantazinë e fansave të saj.kendall-2_1515698926-20942

Motra e Kim Kardashian është një ndër modelet më të paguara dhe më të kërkuar vitet e fundit, ndërsa edhe herë të tjera ka preferuar të zhvishet për revista të njohura.kendall-1_1515698925-6639927kendall-3_1515698927-755166