Jeta Osh Qef
Home

Lionel Messi është magjik, shënon dy gola për 2 minuta me Barcelonën
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 11.01.2018, 22:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Barcelona është duke fituar 4-0 ndeshjen e Kupës së Mbretit që po luhet në "Camp Now" ndaj Celta Vigos.

Katalanasit kanë shënuar 4 gola që në pjesën e parë.

Të dy golat e parë të sfidës janë shënuar në minutat 13’ dhe 15' dhe kanë si autor, Lionel Messin.

Ky i fundit u tregua magjik duke i mahnitur të gjithë.

Ndërkohë dy golat e tjerë u shënuan nga Alba dhe Luis Suarez. Në tribunën e stadiumit ka qenë edhe blerja më e re e Barcelonës, Philippe Coutinho.