Jeta Osh Qef
Home

Porosit xhinse online, infermierja ngel pa fjalë dhe ofendon kompaninë pasi kontrollon xhepat
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Zakonisht ndodh që kur blen diçka të gjesh në xhepin e tyre ndonjë letër apo para, por jo gjëra si kjo që ka gjetur infermierja Christine Evans.

Christine Evans porositi online një palë xhinse “Not Your Daughters Jeans” nga dyqani luksoz Nordstrom, por kur porosia e saj arriti ajo gjeti diçka mjaft misterioze.

DTJHffQW0AAaTxq

Infermierja gjeti në xhepin e pantallonave një palë tanga të përdorura.

Duke iu kundërvënë markës së modës drejtpërdrejt në Twitter, Evans shkroi:

Pas shumë vitesh besnikëri ndaj kompanisë suaj, u tmerrova për mungesën e shërbimit të klientit që më dhatë kur mora një palë Jeans me tanga në xhep, madje ishin të veshura dhe të ndyra.”

1

Infermierja tha se fakti që një pëlhurë e pista ishte përfshirë në paketën e saj ishte thellësisht shqetësuese për shkak të rreziqeve të shëndetit që një artikull i tillë mund të paraqesë.

Kompania Nordstrom ofroi një palë zëvendësuese për Christine dhe shtuan se asnjë kompensim nuk mund ta shlyejë këtë ndodhi të shëmtuar.