Jeta Osh Qef
Home

“Shqiptari mysliman” e ofendoi, Noizy i kthen përgjigjen që e “bën për ujë të ftohtë”
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperi Noizy është një ndër këngëtarët më të ndjekur në rrjetet sociale. Por ndonëse shumë i pëlqyer, kjo nuk do të thotë se nuk ka edhe persona që nuk e pëlqejnë apo që e urrejnë atë.

hfgyi

Këtë e dëshmon më së miri një mesazh të cilin Noizy e ka publikuar në Insta Story.

ihoi9

Një ndjekës i tij i ka dërguar foton ku reperi ka dalë me qenin e tij, ndërsa i krahason ata të dy.

noizy

Ai i shkruan:

Qeni me qenin!"

Por Noizy i cili njihet si injorues i mesazheve kritike dhe ofendimeve, ka reaguar duke shkruar se ai nuk publikon fotot për like.

jnioj

Noizy i shkruan ndjekësit që identifikohet me fenë myslimane:

Qenke musliman i mirë, shembull për të gjithë të tjerët! Janë disa që e bëjnë për like e shumë pak e bëjn me zemër. Tani mbylle faqen se nuk të ka mbetur gjë tjetër!”

73145-640-0-5a5790e409277