Jeta Osh Qef
Home

“Çmendi” djemtë e Big Brother, Ambra bën ndryshimin drastik në pamje
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ambra Muji ishte një ndër vajzat më të komentuara të këtij edicioni të "Big Brother", e konsideruar shpesh si rivale e Fiorentinës dhe e përfolur për pamjen e saj të jashtme.

111

Kaçurrelsja bionde nga Shkodra  e cila ka filluar karrierën si modele, ka mbetur jashtë kamerave që prej kohës "post Big Brother" kur u përfol për zënkat me ish-banorët e tjerë.

ambra

Por së fundmi ajo nuk ka mundur t’i shpëtojë "syrit" të mediave sociale pas ndryshimit drastik që ka bërë me pamjen e saj të jashtme.

hbh

E vogla e këtij edicioni ka lyer flokët në ngjyrë rozë, duke marrë kështu një pamje krejt tjetër nga ajo që ishim mësuar ta shihnim.

Lady in pink 🎀 @trendy_sallon ❤️

A post shared by Official Page (@ambramuji) on

Pëlqimet kanë qenë të shumta, por nuk kanë munguar as komentet negative të cilat i kujtojnë Ambrës se ishte shumë më e bukur bionde.

gu

Po ju si po ju duket pamja e re e 19-vjeçares?