Jeta Osh Qef
Home

Prishja e miqësisë disa vjeçare mes fotografit dhe Aurela Hoxhës, flet Endriti: Nuk kam ndërmend…
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

safdawsfrwsafas

Të pandarë, gjithandej bashkë, me projekte dhe udhëtime që nuk ndaheshin, Aurela Hoxha dhe Endrit Mërtiri me sa duket nuk janë më “dyshja e pandashme”.

yjtdyj

Ka kohë që Endriti dhe Aurela nuk shfaqen më bashkë në rrjetet sociale apo në media dhe kjo sigurisht ka ngritur pikëpyetjet se çfarë ka ndodhur me vëllain dhe motrën, siç e quanin ata njëri-tjetrin.

aurela

Ditën e sotme fotografi Mërtiri ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up” dhe ndër pyetjet që moderatorët i drejtuan ishte edhe krisja e marrëdhënies së tij me modelen.

Endrit Mërtiri u përgjigj me fjalët:

Mesazhet vijnë në vende të ndryshme. Nuk kam ndërmend të sqaroj njeri,  sepse janë  disa gjëra personale që unë zgjedh t’i mbaj për vete. Edhe nëse do ta prishnim marrëdhënien,s’do ta bënim publike. Mediat e ekzagjerojnë.”

26219526_10155993643834793_8458120459855718505_n

E ekzagjerojnë apo jo mediat, nga përgjigja e tij nuk lë të kuptohet se ata janë prapë dy miq të mirë.

134951 Capture-16 tjtyk