Jeta Osh Qef
Home

U martua me biznesmenin 50 vjeçar, do vini “duart në kokë” sa kushtoi unaza e Adelinës
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fejesa e këngëtares Adelina Tahiri me biznesmenin 50 vjecar, Serjozha Markov, krijoi shumë zhurmë në media për diferencën e tyre të moshës.

ad

Përvec kësaj, këngëtarja u akuzua se fejesa e saj ishte e bazuar në pasuri dhe jo në dashuri. Megjithatë, Adelina është shprehur e lumtur në krah të partnerit të saj me të cilin pas fejesës lidhi menjëherë kurorë.

adelina

Pak kohë më parë, ajo surprizoi publikun me lajmin se ishte në një lidhje prej një kohe të gjatë me biznesmenin.

Madje ajo nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit e saj unazën e mrekullueshme të fejesës që ka marrë nga Markov.

aa

Së fundmi faqja në Instagram “Whattheywearin”, ka postuar një foto nga afër të unazës mbrësëlënëse me diamant të markës prestigjioze Cartier. Dhe jo më pak mbresëlënës është dhe çmimi i saj, pasi sipas faqes në fjalë, ajo ka kushtuar plot 5360 euro.

aaa

Duket se biznesmeni është dashuruar kokë e këmbë me këngëtaren aq sa nuk kursen asgjë për të plotësuar dëshirat e saj.

adelina_tahiri1_22_11_2017_17_38_45_983 640full-adelina-tahiri adelina_tahiri_fyr_macedonia_top_50_144 adelina11 550full-adelina-tahiri Adelina-Tahiri1 adelina-tahiri adelina