Jeta Osh Qef
Home

Njëri mbi rosak, tjetri mbi makinë/ Kur Meta dhe Rama luanin tek “7 Xhuxhat”
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

page

Rama mbi një rosak dhe Meta mbi një makinë së bashku me vajzën e tij…

Këto janë disa foto të rralla, që hedhin dritë mbi një vend që duket se edhe vetë dy politikanët e kanë harruar, parkun e lodrave "7 Xhuxhat".

Meta-rosaku-720x506 (1)

Ndërkohë që Bashkia e Tiranës ka nisur projektin për prishjen e parkut kujtojmë se ky vend është vizituar nga ish-kryeministri Ilir Meta dhe ai aktual Edi Rama kohë më parë.

Lali Eri duket se ka vendosur të ndërtojë një tjetër park të ri, për të cilin, kompania Salillari do të marrë jo pak, por plotë 311 milionë lekë të reja me tvsh.

Rama-rosaku-420x278