Jeta Osh Qef
Home

Po çmend një “dynja të tërë”/ Kush është Dajana, serbja më seksi në botë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

dajana3_1515763697-3645635

Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me origjinë serbe.

dajana_1515763684-4436555

Ajo ka mbi 500 mijë ndjekës në ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë foto provokuese, duke çmendur fansat.

12558286_1166653800046686_1048064493_n

Bukuroshja serbe ka ndjekur një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelin që kur ishte 15 vjeç.

ClLZXR2VYAAJV7R

Madje madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin "All-Star Weekend", në vitin 2017.

dajana4_1515763701-3182958

Dajana shquhet për linjat trupore dhe fotot që po i vënë flakën Instagramit.

dajana2_1515763692-8320512