Jeta Osh Qef
Home

Burri i shtrirë në mes të rrugës, frikë e panik tek kalimtarët në Tiranë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një burrë është parë i shtrirë në mes të rrugës disa minuta më parë, ndërsa të shumtë janë qytetarët që janë shqetësuar për gjendjen e tij shëndetësore.

laprake2

Personi që ka sjellë pamjet pranë JOQ.al bëjnë me dije se fillimisht zotëria, i cili nuk është identifikuar, ka tentuar të vrasë veten.

Ai dukej në gjendje të dehur dhe ka rënë në tokë pa pritur, teksa ulëriste e shante me të madhe, duke përhapur panik. Gjithashtu kanë qenë kalimtarët ata që kanë lajmëruar ambulancën.

laprake

Zotëria është shoqëruar për në spitalin e Trumës, në zonën e Laprakës, ku edhe ka ndodhur ngjarja.