Jeta Osh Qef
Home

Pushime me fëmijët në Dubai, këngëtarja shqiptare provokon me foto “të nxehta”
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me siguri të gjithë e keni harruar zhurmën e shkaktuar kur këngëtarja Ledina Çelo veshi fustanin transparent në prezantimin e festivalit të RTSH-së një vit më parë.

jhgblk

Që prej asaj kohe këngëtarja e njohur nuk është shfaqur në asnjë media, por megjithatë ka vazhduar të postojë në profilin e saj foto provokuese.

cfhty

Ledina, e njohur për format e saj bombastike edhe pas lindjes së dy fëmijëve, së fundmi po shijon pushimet me familjen në Dubai.

grtfgrtf

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini të zeza nën shoqërinë e djalit dhe vajzës.

efjierioe

Ajo shkruan në Instagram:

Destinacion shumë i bukur, pushime, Dubai. E duam plazhin.”

rfggr

Duket se ky fillim vit përveçse me forma të shkëlqyera, e ka gjetur këngëtaren shqiptare mjaft të lumtur.

fgjhny

hb