Jeta Osh Qef
Home

Më e mirë e ëma apo e bija? Këngëtarja shqiptare prezanton nënën e saj
Nga: G.Hasani | Publikuar më: 12.01.2018, 17:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Këngëtarja e re Orhidea Latifi e njohur si Kida është një ndër më të pëlqyerat nga të rinjtë shqiptarë.

73370-640-0-5a58be1ce34cd

E përmendur nga mediat shpesh për stilin e veçantë, Kida bën një jetë luksoze me makina dhe rroba të shtrenjta.

73372-640-0-5a58be1ce43cf

Gjithashtu ajo komentohet shpesh për pamjen e saj të jashtme, që tërheq vëmendje shpesh.

rtyht

Por një foto e publikuar ditën e sotme në profilin e saj tregon se në fakt këngëtarja e ka të trashëguar bukurinë natyrale.

Ajo ka pozuar krah prindërve të saj, ndërsa i ka prezantuar në publik përmes postimit në Instagram.

73364-640-0-5a58be1ce05a3

Ajo që vihet re është se nëna e Kidës në fakt ngjan shumë e re, si të ishtë motra e saj. Bukuria e së ëmës ka tërhequr edhe vëmendjen e ndjekësve të këngëtares, të cilët nuk i kanë kursyer komentet komplimentuese.

73368-640-0-5a58be1ce2558