Jeta Osh Qef
Home

Aksident në Fushë Krujë-Mamuras, djemtë zbresin nga makina për t’u sqaruar në mes të autostradës
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy automjet janë përplasur në aksin rrugor Fushë Krujë-Mamurras dhe më konkretisht në mes të autostradës.

Pasi makinat janë prekur me njëra-tjetrën, shoferët kanë zbritur nga mjetet për të sqaruar problemin e krijuar.

Fatmirësisht çdo gjë ka kaluar në mënyrë të qetë, por ndalimi i veturave në mes të autostradës duhet pranuar se bëhet burim aksidenti edhe për mjetet e tjera.