Jeta Osh Qef
Home

Tragjike në Shkodër/ 86-vjeçarja bie nga ballkoni dhe humb jetën
Nga: A.Naçi | Publikuar më: 12.01.2018, 18:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një lajm i hidhur vjen nga Shkodra ku një grua e moshuar ka gjetur vdekjen, pasi ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte.

Sipas njoftimit të policisë, mësohet se viktima është 86 vjeç, dhe jetonte në lagjen Vasil Shanto.

Ndërkohë ngjarja është cilësuar si aksidentale nga policia.

Njoftim i policisë:

Më datë 11.01.2018, në lagjen Vasil Shanto, shtetasja F.D, vjeç 86 ka rënë nga ballkoni i banesës, dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, për ngjarje aksidentale".

ballokoni

(Foto Ilustruese)