Jeta Osh Qef
Home

Majlinda Bregu sherr me të bijën: Nuk gjete dot vend tjetër, ke përfunduar në…
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

majlinda-kejda

Vajza e ish-deputetës së PD-së Majlinda Bregu, nuk u ka shpëtuar për asnjë moment syrit mediatik, duke u komentuat vazhdimisht pas çdo hapi që ndërmerr.

Por ky fakt, duket se ka acaruar tej mase Bregun, e cila ka tentuar t’ia ndalojë të bijës, pothuajse të gjitha daljet publike.

1-1449

E ftuar në emisionin “Studio e Hapur” ajo ka komentuar raportin e saj me vajzën Kejdën, dhe përplasjet me të.

Ish-deputetja rrëfen se në një moment ka bërë sherr me të bijën, për një lajm që kishte përfunduar në portale.

kejda1

Bregu deklaroi se:

Një ditë ma mbylli gojën. Kishte publikuar një foto duke ecur rrugës dhe portalet shkruanin se bën shoping.
Unë që flas me të dhe i them nuk gjeje dot një vend tjetër për të kaluar?
Po aty e kapa që thashë një budallallëk.
Ndërsa Kejda më tha pse kërkon të më kushtëzosh lirinë.
Aty i thashë vetes qetësohu. Por më shqetësojnë lajmet e portaleve.

majlinda-2_1470656781-9108291-1

Theksojmë se Kejda vazhdon studimet në Bruksel, por vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave shqiptare.