Jeta Osh Qef
Home

Ema Andrea i kërkon ndjesë vajzës, Sara Kapo: Kam qenë shumë keq
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes më tepër se nëna e saj. Bëhet fjalë për Sara Kapon, vajza rebele e aktores Ema Andrea e cila shfaq shpirtin e saj të lirë në cdo dalje të saj.

saraaaaaa

Së fundmi, e ftuar në emisionin "Rudina", Sarao ka treguar edhe për suportin që i ka dhënë e ëma në situata të vështira që ka kaluar.

sara_1475271422-841182

Sara Kapo tha:

Kam pasur një periudhë ku kam qenë shumë keq, mami më ka kapur nga shpatullat dhe më tha : Sara, qetësohu, çdo gjë do të bëhet mirë dhe rregullohet.’’

saraaaaaaaaaa

Ndërkohë që gjatë emisionit ajo mori edhe një mesazh nga e ëma.

Ema Andrea i tha:

Të kërkoj ndjesë për të gjitha gjërat që të kanë munguar. E di që Shqipëria është e vogël, por kjo nuk do të thotë që nuk mund të rriten individë si ti, të mëdhenj. Sara Kapo, Sara ime është një kryevepër njerëzore".

sara ema