Jeta Osh Qef
Home

Rreh gruan dhe braktis fëmijët në mëshirë të fatit, gjirokastriti e "pëson keq"
Nga: L.Çela | Publikuar më: 12.01.2018, 20:01

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
gruaja

Një 36 –vjeçar nga Gjirokastra duket se e ka harruar se çdo të thotë të jesh baba, pasi jo vetëm që dhunonte vazhdimisht gruan por edhe ka braktisur në mëshirë të fatit fëmijët.

Bashkëshortja e tij, shtetasja E.P, 33 vjeçe, nuk ka duruar më, dhe e ka denoncuar në polici.

Tashmë ai është proceduar nga prokuroria, nën akuzat se ka dhunuar gruan dhe më pas ka braktisur dhe fëmijët.

Sipas informacioneve të policisë,  mësohet se bëhet fjalë për shtetasin S.P, i cili ushtronte vazhdimisht dhunë ndaj familjarëve të tij.