Jeta Osh Qef
Home

Peshkaqen “tigër” në Durrës? Rrjeta e peshkatarëve kap gjallesën 65kg
Nga: D.Cani | Publikuar më: 12.01.2018, 20:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Peshkatarët në Durrës janë surprizuar ditën e djeshme, teksa një peshkaqen ka rënë në rrjetën e tyre.

Peshkaqeni, i cili peshon 64 kg i ka bërë ata të mendojnë se është nga ato peshkaqenët e egërm të quajtur “tigër”.

Është një qytetar ai cili dërgon pamjet pranë redaksisë së JOQ.al dhe mund të shihen qartë përmasat e tij të mëdha dhe se sa i frikshëm është.

Nga ana tjetër, qytetari  që i ka fotografuar thotë se ende nuk janë të sigurtë nëse peshkaqeni është me të vërtetë “tigër”, por ju mund ta shikoni më poshtë:

1 2 3 4