Jeta Osh Qef
Home

Pitoni 5 metra gllabëron gjelin, fermeri “ia fik derën”  sapo e sheh
Nga: D.Cani | Publikuar më: 12.01.2018, 21:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ky është momenti i frikshëm ku një piton 5 metra i gjatë ka gllabëruar një gjel dhe pamjet e regjistruara po bëjnë xhiron e botës.

Ngjarja është regjistruar në Tajlandë dhe ka qenë fermeri ai i cili ia ka “shuar” ëndrrën pitonit dhe nuk ka arritur ta shijojë vaktin e tij.

Ishin ekipet e specializuara për kapjen e gjarpërinjve që arritën ta nxirrnin gjelin nga pitoni.

Pamjet u publikuan nga Daily Mail dhe video po bëhet mjaft virale: