Jeta Osh Qef
Home

Shkeli semaforët dhe tentoi të qëllonte me armë, policia vret 17-vjeçarin
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia amerikane ka publikuar momentin tragjik, teksa ka vrarë një 17-vjeçar në Arkanas.

Adoleshenti i identifikuar si Smith, ishte pasagjer në pjesën e pasme të një makine, e cila po udhëtonte me shpejtësi dhe nuk respektoi sinjalistikën rrugore.

Në momentin që e ndalojnë, 17-vjeçari shfaqet si protagonist.

Oficerët i kërkojnë të heqë armën, por ai reziston, deri në momentin që u qëllua për vdekje.

Pamjet më poshtë: