Jeta Osh Qef
Home

Granit Xhaka “kërcënon” Encën, duel i ashpër mes këngëtares dhe futbollistit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

21192324_1467906946609275_3749241921600707558_nSiç dihet nga të gjithë, Enca është personazhi shqiptar me më shumë ndjeksa në "Instagram" (1.6 milionë).  Madje, kohët e fundit, numri i "followers"-ave është kthyer në një mani personale thuajse për të gjithë VIP-at shqiptarë.

auto_Screenshot_11515805800

Enca deri më sot, është dukur e qetë dhe e pashqetësuar në vendin e parë, por si duket nuk do të jetë aty edhe për shumë kohë. Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka me shpejtësi po arrin numrin e ndjekësve të saj.

73461-640-0-5a591d0fb4d8a

Mesfushori që luan me Arsenalin në Angli, po fiton shumë popullaeritet dhe aktualisht ka 1.2 milionë ndjeksa, por me këto ritme që ai po ecën, shumë shpejt mund të kalojë edhe Encën. Të shohim si do bazhdojë ky duel.

cha