Jeta Osh Qef
Home

Sara “ndezi” mediat me foto të nxehta, flet për herë të parë ish burri i Ema Andreas
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vajza e aktores Ema Andrea gjithnjë e më shumë është prezente e mediave rozë për daljet e saj në publik me foto provokuese si dhe për stilin e saj të veçantë të të jetuarit.

saraa

Sara Kapo është komentuar shpesh edhe për seksualitetin e saj, ku shpesh ka publikuar foto duke u puthur me vajza.

sara

Ndërsa, pasditen e djeshme Sara a qenë në emisionin “Rudina” ku gjatë intervistës ajo pati një surprizë me anë të një videomesazhi nga babai i saj.

kkkkkkkkk

Kostandin Kapo i tha vajzës:

Sara e babit, e shikon së ç’bëjnë këta të medias, më gjetën dhe mua në strofullën time, por për Sarën time do pranoja gjithçka. Ja arrite kësaj dite dhe realizove një nga ëndrrat e tua, klipin tënd. Në çdo sekondë të jetës tënde ty nuk të ka munguar dashuria e asnjë njeriu. Goca e babit ti të bukurën e ke në çdo qelizë tënden”.

kkk

Duket se vajza është e justifikuar nga prindërit e saj për shfaqjet ekstravagante në publik duke lënë të lirë shpirtin e saj të nxjerrë atë që di të bëjë më mirë.

sara