Jeta Osh Qef
Home

Klaudia Pepa nuk përmbahet më, publikon videon seksi mbi biçikletë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Balerina Klaudia Pepa është në qendër të vëmendjes nga mediat sociale, pasi pas ndarjes me koreografin Albi Nako është bërë shumë aktive në rrjetet sociale.

t

Pasi e quajti ish-bashkëshortin "vëlla", Klaudia nuk ka të ndalur me fotot provokuese në rrjete sociale.

tjuyk

Por së fundmi ajo i ka "çmendur" të gjithë me një kërcim seksi brenda një dhome të veshur me rozë.

yhkuj

E mbuluar me të brendshme tyli, Klaudia bën një kërcim sa sensual aq edhe luftarak mbi një biçikletë e më pas kudo në dhomë.

Duket se balerina ka dashur të tregojë përmes kercimit të saj, se si ushtrohet një femër brenda një dhome, duke përfituar kështu të tregojë edhe format e saj.

l,ij.

Ajo e ka realizuar të gjithë videon me idenë e saj, por me koreograf dhe muzikë nga kompozitorë italianë.

453.