Jeta Osh Qef
Home

Klea Huta nuk njihet me pamjen e re, moderatorja befason fansat
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Klea Huta e komentuar së fundmi për lidhjen e saj me kompozitorin Elgit Doda, duket se ka tërhequr sërish vëmendjen për një tjetër arsye.

73593-640-0-5a5a19551c0c5 (1)

Ajo ka publikuar një foto në Instastory ku është tjetërsuar, duke ftuar fansat e saj që ta ndjekin në shfaqjen e radhës në teatër.73587-640-0-5a5a195519ef3 (1)

Moderatorja dhe aktorja duket se po kalon një periudhë të mirë në jetën e saj, si nga ana profesionale ashtu edhe atë emocionale, pasi tashmë e ka konfirmuar lidhjen me këngëtarin.73586-640-0-5a5a1955198fc (1)