Jeta Osh Qef
Home

U nda keq me Erën, ish-i dashuri e zëvendëson me një emër të famshëm
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lidhja e Era Istrefit dhe Faton Shoshit ka marrë fund pak muaj më parë e këtë e ka konfirmuar vetë menaxheri kosovar.73527-640-0-5a59e5ce75759

Por bashkë me lidhjen e dashurisë ka përfunduar edhe raporti i tyre profesional, pasi Istrefi ishte nën menaxhimin e Shoshit dhe shtëpisë diskografike të tij.

73528-640-0-5a59e5ce75a01

Por duket se Fatoni nuk ka humbur kohë dhe e ka zëvendësuar Erën me një emër po aq në njohur në muzikë, Butrin Imerin, të cilin sipas burimeve të “Blitz”, thuhet se e ka marrë në menaxhim.

73533-640-0-5a59e5ce77559