Jeta Osh Qef
Home

“Harbohet” dhe pozon plotësisht e zhveshur, modelja nuk i lë vend imagjinatës
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është një nga modelet më simpatike dhe me format trupore të lakmueshme. Daljet e saj janë gjithmonë të bujshme pasi bukuroshja ruse di sesi ta tërheqë vëmendjen dhe t’i bëjë fansat për vete.

emily

Fjala është për super modelen Emily Tatajkowski, e cila ka postuar një foto krejtësisht nudo në Instagram duke i marrosur të gjithë fansat e saj.

emrata

jklhjl gdsdg em