Jeta Osh Qef
Home

4 pornostare vdesin brenda muajit, kolegia e tyre tregon arsyen e frikshme
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre.

Olivia Nova, August Ames, Yuri Luv, dhe Shyla Stylez janë katër emrat e aktoreve të filmave me pullë të kuqe që u ndanë nga jeta edhe pse në moshë të re.73676-640-0-5a5a4c6784ac6

August Ames vrau veten në 8 dhjetor pasi u sulmua në rrjete sociale për shkak të një statusi "homofobik", Yuri Luv u dyshua se vdiq nga mbidoza ndërsa Shyla Stylez vdiq në gjumë.

Por kush i vret këto vajza?! Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje aktorja dhe kolegia e tyre, e cila ka fajësuar rrjetet sociale dhe bullizimin ndaj këtyre vajzave.   73671-640-0-5a5a4b20cbc0d

Lidhur me këtë rast, ajo është shprehur:

Në rrjete sociale informacionet shoqërohen me komente, që shpesh janë të pakëndshme për aktoret. Ky është një realitet dhe shpesh liria e një njeriu që të bëjë çfarë të dojë me jetën e vet seksuale mbetet thjesht formale”.

73670-640-0-5a5a4b20cb8c9 73672-640-0-5a5a4b20cbe82 73675-640-0-5a5a4b30d76c8 73674-640-0-5a5a4b20cce7e