Jeta Osh Qef
Home

“Bingo” në Shkodër, vendos 200 mijë lek skedinë, shifra që kap do ju lerë pa gjumë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe mundësitë e zgjedhjes janë shumë herë më të mëdha se ditët e tjera të javës.

Nëse shumë prej lojtarëve janë djegur sot nga Reali apo ndonjë ekip tjetër, diheni se "bingo" e vërtetë ka rënë në qytetin e Shkodrës dhe djali ka vendosur që skedinën e frikshme ta ndajë me redaksinë tonë.

Plot 10 ndeshje të vendosura në skedinë dhe 200 mijë lek të luajtura. Natyrisht shumë guximtar. Rezultati? Sapo përfunduan ndeshjet, e pa veten fitues të 22 milionë lekëve.

Një shifër shumë e lartë që kur vjen në këtë mënyrë, shijon shumë herë më tepër. Guxoi dhe fitoi. Ç’mund t’i themi tjetër veçse: T’i hash gëzuar ato lek!brenda