Jeta Osh Qef
Home

Dikur jepte lajme me gjoks jashtë, sot habit me deklaratën: I dashuri më pret me …
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo u bë e njohur atëherë kur vendosi të vinte krejtësisht ndryshe në televizion, për të dhënë lajmet me gjoks jashtë dhe vetëm me një dekolte.

largea-eliona-pitarka1461682082_1477120819-4919918

Bëhet fjalë për Eliona Pitarkën, e cila menjëherë pasi “shijoi” dhënien e lajmeve në një mënyrë krejtësisht të veçantë iu fut humorit dhe iu bashkua “Apartamentit 2XL”.

Mirëpo, e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” të Rudina Dembacaj, Pitarka ka thënë se ishte pikërisht dhënia e lajmëve në atë mënyrë që e çoi drejt humorit.

elionapitarka-e1477169617885-780x439

Për më tepër, për herë të parë ajo ka vendosur të flasë për lidhjet e saj intime.

Ajo tha sot se është duke njohur dikë, me të cilin po i shkojnë punët mirë.

Eliona u shpreh:

Jam duke njohur dikë dhe po shkojnë punët shumë mire. Ai më pret poshtë shtëpisë me çokollata. Nuk kemi diferencë në moshë, jemi moshatarë.

elpt