Jeta Osh Qef
Home

I ngatërruan shoqen me Ponin, befason Anxhela Peristeri: Si “u braktisa” nga fansat
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

I ngatërruan shoqen me Ponin, befason Anxhela Peristeri: Si u braktisa nga fansat

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka treguar disa detaje nga më të ndryshmet rreth jetës së saj.

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” të Roza Latit, ajo u ndal te “braktisja” që i bënë fansat, ku të gjithë shkuan te shoqja e saj në vend që të shkonin tek ajo.

BeFunky-Collage-72 (1)

Kjo për shkak se shoqja e saj ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren Poni.

Anxhela u shpreh:

Në një dasmë në Pogradec kam qenë bashkë me një shoqen time, e cila ka shumë ngjashmëri në tipare me Ponin dhe erdhën njerëzit për foto dhe ne duhet të iknim. Ishin duke më tërhequr dhe i them, po mirë me Ponin nuk do bëni foto dhe më lëshuan menjëherë dhe iu sulën asaj shoqes sime”