Jeta Osh Qef
Home

Djali që kishte fiksim i ulet pranë, vajza nuk përmbahet dhe bën reagimin që se keni parë kurrë
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Sun Jan 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me siguri u ka ndodhur që kur keni afër fiksimin tuaj ngrini në vend dhe nuk dini çfarë të thoni. Kjo është normale, por reagimi i kësaj vajze kur “dashuria e pamundur” i është ulur pranë po “thyen” rrjetet sociale.

Noticia-13465-portadaviral

Adoleshentja ka reaguar në mënyrën më qesharake të mundshme, kur kuptoi se djali që kishte fiksim ishte ulur pranë saj. Ajo u bë nervoze dhe e kaloi turpin e jetës duke bërtitur.

Faza e adoleshencës është mosha kur shfaqen hormonet dhe ndenjat për seksin e kundër dhe kjo ndjesi shpeshherë nuk menaxhohet siç duhet duke na bërë edhe qesharakë.

Në video do shikoni vajzën e cila ulëret dhe fsheh kokën pas perdes së urbanit, kur djali i “ëndrrave” i ulet pranë gjatë një udhëtimi ekskursion të shkollës në Filipine.

facebook

Miqtë e vajzës, mes tyre edhe ata që regjistrojnë videon, nuk ndalojnë të tallen me reagimin qesharak të vajzës dhe të djalit që sa herë vajza ulëret ai mundohet të intensifikojë emocionin.

Kjo video në Facebook tashmë ka më shumë se 1.3 milion shikime dhe është shpërndarë më shumë se 11.000 herë. Ajo gjithashtu ka më shumë se 6,000 komente dhe regjistron rreth 13,8000 ndërveprime. Po mendimi juaj cili është?