Jeta Osh Qef
Home

Tronditet Kristian Panuçi, e dashura e tij përfundon papritur në spital
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Sun Jan 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

un-altro-calciatore-per-samanta-togni-dopo-bettarini-ce-christian-panucciTrajneri i Kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi ka kaluar disa ditë të këqija pasi e dashura e ti, Samanta,j nuk ka qenë mirë me shëndetin dhe ka përfunduar në spital.

Untitled

Balerina italiane ka shpjeguar në një postim në rrjetet sociale se është detyruar t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale, duke konfirmuar edhe se tekniku i kuqezinjve i kishte qëndruar gjatë gjithë kohës pranë në këto momente.

samanta

“Pardje kam bërë një ndëhyrje të vogël për të hequr një hernia inguinale. Faleminderit doktorëve të spitalit “Santa Maria di Terni”, të gjithë personelit, familjes time të shkëlqyer që nuk më lë kurrë të vetëm dhe dashurisë time @christian.panuci i cili më ka qëndruar pranë hap pas hapi në këtë aventurë!"