Jeta Osh Qef
Home

Reali do me çdo kusht Neymarin, nuk do e besoni kë ofron në shkëmbim të tij
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Sun Jan 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

2890552Duket se Real Madridi është fiksuar keq pas brazilianit Neymar. Klubi mardilen është gati të ofrojë deri në 400 milionë euro për sulmuesin, por PSG nuk pranon në asnjë lloj mënyre.

Cristiano-Ronaldo-and-Neymar-Jr-640x360

Nisur nga kjo, gjiganti spanjoll është duke menduar një ide të çmendur. Mediat spanjolle kanë dalë sot me një lajm sensansional.

Sipas tyre, në një takim që presidenti i Real Madrid, Perez ka pasur me sheikun Al Mansour është folur edhe për një shkëmbim mes Cristiano Ronaldos dhe brazilianit Neymar.

neymar-ronaldo-653x420

Perez është i “dashuruar” me Neymar dhe është gati të bëjë çdo sakrificë, përfshi këtu edhe largimin e Ronaldos nga ekipi. Nga ana tjetër, vetë portugezi duket se është gati për një aventurë të re në karrierën e tij.