Jeta Osh Qef
Home

Djali i punon gjyshes rrengun e pistë, reagimi i saj kur shoferët i bien borisë është i paparë
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Mon Feb 5

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një i ri nga Anglia, i cili shquhet për rrengjet e shumta që u punon njerëzve në publik, kësaj here ka menduar që diçka të tillë t’ia bëjë gjyshes së tij.

Kristen Hanby i ka varur gjyshes një pankartë në pjesën e pasmë të makinës, ku shkruan “BEEP FOR A BLOWJOB” ose në shqip “Bjeri borisë për një marrje në gojë”.

I riu ka hipur në makinë bashkë me gjyshen, miken e tij më të mirë siç e quan ai, dhe ka filmuar gjithë rrugës teksa njerëzit i binin borisë dhe ajo nuk e kuptone se çfarë nuk po shkonte.

Epo, një “Toyota Yaris” e tillë nuk është parë ndonjëherë, do guxonit t’ia bënit dikujt këtë rreng?!