Jeta Osh Qef
Home

Studentja i kërkon seks nga kamera dhe i tregon gjoksin për një arsye banale, djali nga Durrësi mbetet i shokuar
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Sun Feb 11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bisedat erotike në “Skype” janë ato që ua marrin mendjen të rinjve për të treguar më shumë pjesë të trupit në kamera duke mos e menduar mirë se cili është në të vërtetë personi pas ekranit.

Në dorë të kujt këto foto mund të përfundojnë ajo nuk dihet, e po ashtu as qëllimet me të cilat mund të përdoren.

Raste të tilla nuk pasqyrojnë vetëm mendjelehtësinë e pjesës më të madhe të rinisë shqiptare, por edhe mentalitetin e shoqërisë që realisht është për të ardhur keq.

Vajza të reja që shesin veten për gjëra minimaliste dhe djem që përfitojnë nga kjo situatë.

Djali i cili ka biseduar me vajzën që i ka treguar gjoksin për një sanduiç është shokuar nga rrjedha që ka marrë ngjarja.

Ai ka treguar me detaje bisedën me vajzën nga Elbasani:

Kjo goca nga Elb qe studion ne Dr me tregoi gjokset per nje kafe. Duke fol live donte ta qerasja me nje kafe dhe nje sanduic e nxirrte gjokset dhe pjese te tjera te trupit.
Me dha nr e tel dhe filluam flisnim ne kamer pa e njohur fare.