Jeta Osh Qef
Home

Nuk kishte vend për të parkuar kamionin, “Herkuli” nga Durrësi ngre makinën peshë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me sa duket djemtë nga fshati Armath i Durrësit janë diçka më vetë.

Forca fizike e tyre ka rënë në sy edhe jashtë shtetit. Islam Koka është djali i cili me muskujt e tij gjigantë ngre peshë një makinë pasi i ka zënë vendin e parkimit.

Të gjithë italianët në qytetin e  Firenzes kanë mbetur gojë hapur nga forca e pabesueshme e djalit.

Videoja është dërguar ekskluzivisht për redaksinë tonë nga 4 herë kampioni i Italisë në muay thai, Ervis Bici.

Ai ka shpjeguar për JOQ.al se:

Ky quhet Islam koka nga fshati Armath i Durresit. Nuk kishte vend me parku kamionin dhe sposton makinen. Fshati Armath i Durrsit shquhet per te forte./ JOQ