Jeta Osh Qef
Home

Shpat Kasapi "kokë e këmbë" i dashuruar me marokenen: Ti më bën të...
Nga: L.Çela | Publikuar më: 12.02.2018, 12:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ndoshta të gjithë e mbajmë mend në krah të Afërdita Dreshaj, por  Shpat Kasapi duket se ka vazhduar përpara.

Mbrëmë këngëtari vendosi të na prezantonte të gjithë me vajzën që i ra rrëmbyer zemrën, duke  postuar një fotografi ku kishin dalë së bashku.

Ai ka zbuluar se e dashura e tij quhet Lamar dhe është nga Maroku.

Shpati madje është treguar shumë romantik, duke i thurur edhe disa vargje.

 Vajzat marokene krijojnë ylberet…Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë mua të bukur”.