Jeta Osh Qef
Home

Futbollisti po bëhej gati të futej në fushë, ajo që fikson kamera është tronditëse
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 12.02.2018, 12:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një moment i pazakontë është kapur nga kamerat gjatë ndeshjes së kampionatit anglez, Huddersfield- Bournemouthit e cila përfundoi me rezultatin 4-1.

Në një moment kamera u kthye nga trajneri David Wagner i ekipit vendas dhe mbrapa tij një nga futbollistët po bëhej gati për t'u futur në fushën e lojës.

Duke u ndërruar, futbollisti zbuloi aksidentalisht organin e tij gjenital dhe e gjitha kjo ishte në transmetim të drejtpërdrejtë ku u pa nga miliona shikues.

Menjëherë, e gjithë skena e zhiruar ka nisur të bëjë xhiron e rrjeteve sociale.