Jeta Osh Qef
Home

Habit aktori: Kam bërë seks vetëm për …
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nëse mendoni se pasojat e Vitit të Ri nga shëndeti juaj janë larguar prej kohësh dhe këtu e kemi fjalën për shtimin e kilogramëve të tepërt, jo të gjithë mendojnë dhe po e përjetojnë si ju këtë periudhë.

Të paktën këtë problem vijon për Dorian Ramaliun, aktorin plotë humor , i cili ka bërë një deklaratë të veçantë.

Pyetja që shtrohej në eventin e parë të këtij sezoni të "Thumb" ishte se si personazhet kishin hequr kg e tepërta.

Mjaft i sinqertë, moderatori i Fiks Fare, Dorian Ramaliu është shprehur: “I kam hequr vetëm duke bërë seks! Ta kam thënë po ti se mban mend”.