Jeta Osh Qef
Home

Gra me gjokse jashtë dalin në sfilatë, publiku shqyen sytë kur mëson arsyen
Nga: A.Naçi | Publikuar më: 12.02.2018, 15:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork nuk ishin supermodelet që parakaluan me veshjet e tyre.

Të gjithë u surprizuan teksa një grup grash të mbijetuara nga kanceri i gjirit e përvetësuan sfilatën dhe me krenari treguan trupin e tyre.

Shfaqja e Cancerland u dha të dielën pasdite ku dhjetëra gra prezantuan dizajnet e veshjeve të brendshme të Ana Ono-s.

Kjo e fundit u shpreh se:

Ne jemi të kënaqur që kemi mundësinë të tregojmë se këto gra frymëzuese po ecin në pistën tonë. Ato nuk janë ndryshe nga modelet e tjera që kalojnë në Javën e Modës në Nju Jork."