Jeta Osh Qef
Home

“Bjeri bythës hapur kollovar”/ Pasi nuk i la gjë pa i thënë, Ledioni “përqafon” Noizy-n
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ledion Liço dhe reperi Noizy duket se kanë bërë paqe. Pas disa kohësh armiqësi me njëri-tjetrin duket se gjërat mes tyre kanë ndryshuar.

Për ata që nuk e mbajnë mend zënkën e Noizy-t me Ledionin gjithçka nisi në mbrëmjen e "Top Awards 2016".

Prezantuesi i eventit, Ledioni bëri batutën aspak të këndshme për Noizy-n se vinte në prova me Ferrar-in e shokëve.

Kaq mjaftoi që Noizy të shprehej keqas për Ledionin se ai ishte homoseksual dhe kollovar.

Ai i shkruajti:

Mbreti Xhungles ecen vet 😉 Fuck ur Awards @ledionl Shko bjeri b*thes por bjeri Haptas mos mbaj Te dashur Sa per mos me Te dal nami bro 😂🖕🏻 #Kollovarjeto me leket e te dashures bitch boy & Ty sta bleu mami as babi Ta bleu e dashura."

Prej dy vitesh Top Media kishte ndaluar të publikoheshin lajme rreth Noizy-t. Por, duket se akulli është  thyer.

Sërisht janë vënë re që Top-Channel po publikon lajme për Noizy-n. Kjo u vërtetua në  ndeshjen e Florian Markut ku ndodhej dhe Noizy.